Vägglampa Josef Frank Light up the Dark
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOSEF FRANK, vägglampa, Firma Svenskt Tenn, modellnummer 2389, mässing, höjd 33 cm
Skador: Smärre slitage, enstaka små märken, SAV garanterar ej funktionen, skruvar för montering saknas
729163
2020-01-31