Unger oljemålning

Unger oljemålning
Unger oljemålning
Unger oljemålning
Unger oljemålning
Unger oljemålning
Unger oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAV UNGER(1900-tal): Vinterlandskap, signerad Gust. Unger, olja på duk, ca 70x90 cm

729170

2020-01-29