Skrivbord 1800-tal nyrenässans
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD med STOL, 18/1900-tal, nyrenässans, skrivbord med lådor vid sarg, beslag i mässing, svarvade ben, stol med formböjd mahogny sits, rygg och sits, genombruten dekor, svarvade ben, höjd på skrivbord ca 76, 53x93, sitthöjd på stol ca 45 cm
Bruksslitage, stolen lagad vid främre benparti
729177
2020-01-30