Skålfat kina 1800-tal
2020-01-31
729180
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅLFAT, 2 st, Kina, 1800-tal, dekor med pioner, fåglar samt kalligrafi, diameter ca 35 cm
Glasyrmistor, nagg