Mortlar 3 st

Mortlar 3 st
Mortlar 3 st
Mortlar 3 st
Mortlar 3 st
Mortlar 3 st
Mortlar 3 st

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

800 SEK

MORTLAR, 3 st, omkring 1900-talets första hälft, kolmårdsmarmor, höjd ca 9, 11 samt 13 cm

Bruksslitage

729199

2020-01-30