Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
800 SEK
MORTLAR, 3 st, omkring 1900-talets första hälft, kolmårdsmarmor, höjd ca 9, 11 samt 13 cm
Bruksslitage
729199
2020-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här