Cartier damarmbandsur i 18 k guld
Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
CARTIER, damur, 18 k guld, 1980/90-tal, manuell, safirglas, boettnr. 780790542, cal 78-1 (ETA 2512), läderarmband, original viklås i 18 k, krona med safir, 24x28 mm, fodral medföljer
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, urtavla med krackeleringar samt smärre färgsläpp kl 7
729218
2020-01-28