Klubbat för:
380 EUR
Utropspris
300 EUR
VINKANNA, 925 silver, James Deakin & sons, Sheffield sent 1800-tal, höjd 20,5 cm, vikt 522 g.
Slitage
729221
2020-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här