Silver vinkanna Sheffield

Silver vinkanna Sheffield
Silver vinkanna Sheffield
Silver vinkanna Sheffield
Silver vinkanna Sheffield
Silver vinkanna Sheffield
Silver vinkanna Sheffield

Klubbat för:

380 EUR

Arviointi

300 EUR

Kuvaus

VINKANNA, 925 silver, James Deakin & sons, Sheffield sent 1800-tal, höjd 20,5 cm, vikt 522 g.

Kuntoraportti

Slitage

729221

Päivämäärä:

2020-01-29