Silver vinkanna Sheffield
Klubbat för:
380 EUR
Arviointi
300 EUR
Kuvaus
VINKANNA, 925 silver, James Deakin & sons, Sheffield sent 1800-tal, höjd 20,5 cm, vikt 522 g.
Kuntoraportti
Slitage
729221
Päivämäärä:
2020-01-29