Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KINA, 6 dlr, 18/1900-tal, porslin, bestående av: 2 fat, diameter 15 cm, skålfat, ca 27x20 cm, samt 3 sakekoppar, höjd ca 4-5 cm
Fat med nagg, skålfat med spricka
729242
2020-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här