Porslin Kina 18/1900-tal

Porslin Kina 18/1900-tal
Porslin Kina 18/1900-tal
Porslin Kina 18/1900-tal
Porslin Kina 18/1900-tal
Porslin Kina 18/1900-tal
Porslin Kina 18/1900-tal
Porslin Kina 18/1900-tal
Porslin Kina 18/1900-tal
Porslin Kina 18/1900-tal
Porslin Kina 18/1900-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KINA, 6 dlr, 18/1900-tal, porslin, bestående av: 2 fat, diameter 15 cm, skålfat, ca 27x20 cm, samt 3 sakekoppar, höjd ca 4-5 cm

Fat med nagg, skålfat med spricka

729242

2020-01-31