Reseikon Tibet samt skulptur

Reseikon Tibet samt skulptur
Reseikon Tibet samt skulptur
Reseikon Tibet samt skulptur
Reseikon Tibet samt skulptur
Reseikon Tibet samt skulptur
Reseikon Tibet samt skulptur
Reseikon Tibet samt skulptur
Reseikon Tibet samt skulptur
Reseikon Tibet samt skulptur
Reseikon Tibet samt skulptur
Reseikon Tibet samt skulptur
Reseikon Tibet samt skulptur
Reseikon Tibet samt skulptur
Reseikon Tibet samt skulptur

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RESEIKON, (2 dlr) Tibet, tidigt 1900-tal, skulpterat fodral i metall /myntsilver, i väska, samt skulptur Shiva Nataraya, i brons, höjd 17 samt 21 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

729246

2020-01-30