Klubbat för:
900 SEK
1 500 SEK
ESTRID ERICSON, tekanna av tenn, Firma Svenskt Tenn, 1939, sfärisk form med handtag i svärtat trä, på locket dekor av rosenknopp, höjd ca 17 cm
Ytslitage, bucklor och märken
729260
2020-01-29