Tuulikka Pietilä akvarell

Tuulikka Pietilä akvarell
Tuulikka Pietilä akvarell

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TUULIKKI PIETILÄ, Kustparti Bornholm, akvarell, signerad och daterad Sandvig 4/8 -47, 29x36 cm.

Gulnad passpartout, ej examinerad ur ram.

729261

2020-02-07