Erland Cullberg akvarell,

Erland Cullberg akvarell,
Erland Cullberg akvarell,

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERLAND CULLBERG, figurkomposition, akvarell, signerad, bladstorlek 61 x 45,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

729263

2020-02-07