Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KAFFESKEDAR samt TÅRTSPADE, 6+1 dlr, sterlingsilver, märkt Design Elon Arenhill ELONA, 1967 samt 1961, längd ca 11 resp 22 cm. Skedar i originalask
Bruksslitage, repor
729269
2020-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här