Teskedar och tårtspade

Teskedar och tårtspade
Teskedar och tårtspade
Teskedar och tårtspade
Teskedar och tårtspade
Teskedar och tårtspade
Teskedar och tårtspade
Teskedar och tårtspade
Teskedar och tårtspade

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFESKEDAR samt TÅRTSPADE, 6+1 dlr, sterlingsilver, märkt Design Elon Arenhill ELONA, 1967 samt 1961, längd ca 11 resp 22 cm. Skedar i originalask

Bruksslitage, repor

729269

2020-01-27