Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
INGEGERD BESKOW (1887-1978): Stockholmsmotiv, signerad Ingegerd Beskow, akvarell, á tergo daterad 1941, ca 27x37 cm
729270
2020-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här