Skrin i rött glas

Skrin i rött glas
Skrin i rött glas
Skrin i rött glas
Skrin i rött glas
Skrin i rött glas
Skrin i rött glas
Skrin i rött glas
Skrin i rött glas
Skrin i rött glas
Skrin i rött glas

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIN, 1800-tal, glas med mässingsfattningar och lös bronserad ställning, målad och förgylld dekor, total höjd ca 11, 13x8 cm exkl ställning, nyckel finns

Slitage, nyckel passar ej

729274

2020-01-29