Carl Fagerlund

Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL FAGERLUND, 1 par bordslampor, Orrefors, glas med underfång, metallfattning, märkta och signerade "RD 1323 Orrefors", etikettmärkta, höjd ca 39 inkl dockel, höjd 56 cm inkl skärmhållare

Bruksslitage, skiljer något i höjd, ej funktionstestade

729275

2020-02-16