Olle Hjortzberg

Olle Hjortzberg
Olle Hjortzberg
Olle Hjortzberg
Olle Hjortzberg

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Motiv från Kungliga slottet, signerad och daterad Olle Hjortzberg 1888, akvarell, ca 46x30 cm

729276

2020-01-29