Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SMÖRGÅSBESTICK, "Vasa", silver, 11+12+12 dlr, längd ca 11, 15 och 17. 11 kaffeskedar, 1930-tal, 12+12 smörgåsbestick, 1950-tal
Bruksslitage
729277
2020-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här