Smörgåsbestick

Smörgåsbestick
Smörgåsbestick
Smörgåsbestick
Smörgåsbestick
Smörgåsbestick
Smörgåsbestick
Smörgåsbestick
Smörgåsbestick

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SMÖRGÅSBESTICK, "Vasa", silver, 11+12+12 dlr, längd ca 11, 15 och 17. 11 kaffeskedar, 1930-tal, 12+12 smörgåsbestick, 1950-tal

Bruksslitage

729277

2020-01-27