Esaias Thorén oljemålning

Esaias Thorén oljemålning
Esaias Thorén oljemålning
Esaias Thorén oljemålning
Esaias Thorén oljemålning
Esaias Thorén oljemålning
Esaias Thorén oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Stilleben, signerad E Thorén, olja på pannå, ca 41x32 cm

729282

2020-01-29