Pelle Swedlund oljemålning

Pelle Swedlund oljemålning
Pelle Swedlund oljemålning
Pelle Swedlund oljemålning
Pelle Swedlund oljemålning
Pelle Swedlund oljemålning
Pelle Swedlund oljemålning

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

PELLE SWEDLUND (1865-1947): "Utsikt från Smögen mot Hållö fyr", monogramsignerad och daterad PS 1911, olja på pannå, ca 118 x 92 cm

729284

2020-01-27