Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BJÖRN WECKSTRÖm, ring och armring, 1970-tal, Flame bronze, Lapponia, armring i modell Krupp, vikt ca 58 resp 16 g
Slitage
729295
2020-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här