Bricka Indien 1900-tal

Bricka Indien 1900-tal
Bricka Indien 1900-tal
Bricka Indien 1900-tal
Bricka Indien 1900-tal
Bricka Indien 1900-tal
Bricka Indien 1900-tal

Klubbat för:

340 EUR

Utropspris

450 EUR

BRICKA, silver, ostämplad, sannolikt Indien 1900-tal, rikt ciselerad dekor, diameter 28,5 cm, vikt 752 g.

Sedvanligt bruksslitage

729302

2020-01-29