Klubbat för:
340 EUR
Utropspris
450 EUR
BRICKA, silver, ostämplad, sannolikt Indien 1900-tal, rikt ciselerad dekor, diameter 28,5 cm, vikt 752 g.
Sedvanligt bruksslitage
729302
2020-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här