Jordglob elektrifierad

Jordglob elektrifierad
Jordglob elektrifierad
Jordglob elektrifierad
Jordglob elektrifierad
Jordglob elektrifierad
Jordglob elektrifierad
Jordglob elektrifierad
Jordglob elektrifierad
Jordglob elektrifierad
Jordglob elektrifierad

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JORDGLOB, 1900-talets första hälft/mitt, elektrifierad, höjd ca 43, diameter ca 100 cm

Slitage, lim som gått igenom pappret, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

729306

2020-01-31