Matgrupp 1 bord och 14 stolar

Matgrupp 1 bord och 14 stolar
Matgrupp 1 bord och 14 stolar
Matgrupp 1 bord och 14 stolar
Matgrupp 1 bord och 14 stolar
Matgrupp 1 bord och 14 stolar
Matgrupp 1 bord och 14 stolar
Matgrupp 1 bord och 14 stolar
Matgrupp 1 bord och 14 stolar
Matgrupp 1 bord och 14 stolar
Matgrupp 1 bord och 14 stolar
Matgrupp 1 bord och 14 stolar
Matgrupp 1 bord och 14 stolar
Matgrupp 1 bord och 14 stolar
Matgrupp 1 bord och 14 stolar
Matgrupp 1 bord och 14 stolar
Matgrupp 1 bord och 14 stolar
Matgrupp 1 bord och 14 stolar
Matgrupp 1 bord och 14 stolar
Matgrupp 1 bord och 14 stolar
Matgrupp 1 bord och 14 stolar

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

MATGRUPP/KONFERENSGRUPP, 15 dlr, gustaviansk stil, 1900-talets slut, bestående av 14 stolar med löstagbara sitsar, bord med 2+1 iläggskivor á 75 cm, höjd på bord 74, diamater ca 130 cm

Bruksslitage, 1 iläggsskiva med sladdhål/burk (medföljer)

729309

2020-01-31