Grete Jalk soiffbord

Grete Jalk soiffbord
Grete Jalk soiffbord
Grete Jalk soiffbord
Grete Jalk soiffbord
Grete Jalk soiffbord
Grete Jalk soiffbord
Grete Jalk soiffbord
Grete Jalk soiffbord
Grete Jalk soiffbord
Grete Jalk soiffbord

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GRETE JALK, soffbord, France & son, Danmark 1960-tal,
teakfaner, brickmärkt med stämpel, höjd ca 55, 66x150 cm

Smärre slitage

729337

2020-01-30