Matbord Karl Johan 1800-tal

Matbord Karl Johan 1800-tal
Matbord Karl Johan 1800-tal
Matbord Karl Johan 1800-tal
Matbord Karl Johan 1800-tal
Matbord Karl Johan 1800-tal
Matbord Karl Johan 1800-tal
Matbord Karl Johan 1800-tal
Matbord Karl Johan 1800-tal
Matbord Karl Johan 1800-tal
Matbord Karl Johan 1800-tal
Matbord Karl Johan 1800-tal
Matbord Karl Johan 1800-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATBORD, fanerat i mahogny och pyramidmahogny, 1800-talets första hälft, Karl Johan, på fyrdelad pelarfot, hjultrissor, höjd ca 77, diameter 118 cm

Slitage, iläggsskivor saknas, fanerbortfall

729344

2020-01-30