Jacob & Josef Kohn karmstol
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JACOB & JOSEF KOHN, karmstol, jugend, Wien, betsat samt böjträ, präglad sits med figurmotiv, etikettmärkt, sitthöjd ca 47 cm
Skador: Bruksslitage, ett armlän provisoriskt fäst, behöver åtgärdas
729371
2020-01-28