Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SEKRETÄR, omkring 1900, med marmorskiva, front med 4 lådor, klaff med bakomvarande lådinredning, höjd ca 139, 100x36 cm
Kompletterad, renoverad, skiva med skador, märken, slitage
729379
2020-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här