Sekretär med marmorskiva omkring 1900

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEKRETÄR, omkring 1900, med marmorskiva, front med 4 lådor, klaff med bakomvarande lådinredning, höjd ca 139, 100x36 cm

Kompletterad, renoverad, skiva med skador, märken, slitage

729379

2020-02-02