Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNGBORD, 1 par, 1950/60-tal, fanerade med teak, ben i betsad bok, vardera låda, bredd 35 cm, djup 47 cm, höjd 55,5 cm.
Bruksslitage, repor.
729382
2020-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här