Bruno Mathsson, dagbädd, "Berlin 57"

Bruno Mathsson, dagbädd,
Bruno Mathsson, dagbädd,
Bruno Mathsson, dagbädd,
Bruno Mathsson, dagbädd,
Bruno Mathsson, dagbädd,
Bruno Mathsson, dagbädd,
Bruno Mathsson, dagbädd,
Bruno Mathsson, dagbädd,
Bruno Mathsson, dagbädd,
Bruno Mathsson, dagbädd,
Bruno Mathsson, dagbädd,
Bruno Mathsson, dagbädd,
Bruno Mathsson, dagbädd,
Bruno Mathsson, dagbädd,
Bruno Mathsson, dagbädd,
Bruno Mathsson, dagbädd,
Bruno Mathsson, dagbädd,
Bruno Mathsson, dagbädd,

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Berlin 57", dagbädd, brännstämplad "Firma Karl Mathsson, Värnamo, Sweden" daterad 1982, modellen formgiven 1957, höjd ca 47, 194x90 cm

Utan madrass, spår efter madrass, smärre repor/slitage

729392

2020-01-30