Matta semiantik Isfahan

Matta semiantik Isfahan
Matta semiantik Isfahan
Matta semiantik Isfahan
Matta semiantik Isfahan

Klubbat för:

400 EUR

Utropspris

600 EUR

MATTA, semiantik Isfahan, mönster med växter och fåglar, 218 x 132 cm.

Jämnt slitage, skador på fransarna.

729394

2020-01-28