Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GUSTAV AXEL BERG, matbord, 1940-tal, mahogny, rektangulär form med två utdragsskivor, brickmärkt GA Berg, höjd 77, längd 140, bredd 84, två utdragsskivor a 52 cm
Slitage, fläckar.
729397
2020-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här