GA Berg, matbord, 1940-tal

GA Berg, matbord, 1940-tal
GA Berg, matbord, 1940-tal
GA Berg, matbord, 1940-tal
GA Berg, matbord, 1940-tal
GA Berg, matbord, 1940-tal
GA Berg, matbord, 1940-tal
GA Berg, matbord, 1940-tal
GA Berg, matbord, 1940-tal
GA Berg, matbord, 1940-tal
GA Berg, matbord, 1940-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUSTAV AXEL BERG, matbord, 1940-tal, mahogny, rektangulär form med två utdragsskivor, brickmärkt GA Berg, höjd 77, längd 140, bredd 84, två utdragsskivor a 52 cm

Slitage, fläckar.

729397

2020-01-31