Alexis Ankarkrona oljemålning

Alexis Ankarkrona oljemålning
Alexis Ankarkrona oljemålning
Alexis Ankarkrona oljemålning
Alexis Ankarkrona oljemålning
Alexis Ankarkrona oljemålning
Alexis Ankarkrona oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALEXIS ANKARKRONA (1825-1901): Kustbild med väderkvarn och kärra, signerad och daterad 1881, olja på duk, ca 63x92 cm

Fläckar, ytsmuts (nikotin)

729427

2020-01-30