Matta semiantik Isfahan
Klubbat för:
440 EUR
Arviointi
600 EUR
Kuvaus
MATTA, semiantik Isfahan, växt- och fågelmotiv, 200 x 140 cm.
Kuntoraportti
Smått slitage, skador på fransarna.
729434
Päivämäärä:
2020-01-28