Matta semiantik Isfahan

Matta semiantik Isfahan
Matta semiantik Isfahan
Matta semiantik Isfahan
Matta semiantik Isfahan

Klubbat för:

440 EUR

Arviointi

600 EUR

Kuvaus

MATTA, semiantik Isfahan, växt- och fågelmotiv, 200 x 140 cm.

Kuntoraportti

Smått slitage, skador på fransarna.

729434

Päivämäärä:

2020-01-28