Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BLOMPIEDESTAL, jugend, grönpatinerad metall, 1910-/20-tal, höjd ca 91,5 cm
Zustandsbeschreibung
Brukslitage, färgbortfall
729465
2020-01-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner