Karl Bergman oljemålning
Valmis
2020-02-02
729471
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
KARL BERGMAN (1891-1965): Kustlandskap med tallar, signerad K Bergman, olja på duk, ca 53x68 cm
Tryckmärke