Soffa teak

Soffa teak
Soffa teak
Soffa teak
Soffa teak
Soffa teak
Soffa teak
Soffa teak
Soffa teak

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1900-talets mitt, teak, lösa plymåer klädda i blommig textil, längd ca 188, djup ca 67 cm

Smärre bruksslitage

729496

2020-01-31