Gustaf Magnusson oljemålning

Gustaf Magnusson oljemålning
Gustaf Magnusson oljemålning
Gustaf Magnusson oljemålning
Gustaf Magnusson oljemålning
Gustaf Magnusson oljemålning
Gustaf Magnusson oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GUSTAF MAGNUSSON (1890-1957): Vid vattnet, signerad och daterad Gust. Magnusson 1947, olja på duk, ca 82x65 cm

729507

2020-02-02