Lucio Zanetti vas

Lucio Zanetti vas
Lucio Zanetti vas
Lucio Zanetti vas
Lucio Zanetti vas
Lucio Zanetti vas
Lucio Zanetti vas
Lucio Zanetti vas
Lucio Zanetti vas
Lucio Zanetti vas
Lucio Zanetti vas
Lucio Zanetti vas
Lucio Zanetti vas

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUCIO ZANETTI, vas, 1960/70-tal, glas, Murano, signerad Zanetto L, höjd ca 23 cm

729508

2020-02-02