Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
TURE LIDSTRÖM, "Husformationer", etsning, signerad, numrerad 216/310 och daterad -58, plåtstorlek 31 x 48,5 cm. .
Något gulnad, ej examinerad ur ram.
729510
2020-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här