Tandläkareskåp

Tandläkareskåp
Tandläkareskåp
Tandläkareskåp
Tandläkareskåp
Tandläkareskåp
Tandläkareskåp
Tandläkareskåp
Tandläkareskåp
Tandläkareskåp
Tandläkareskåp

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TANDLÄKARESKÅP, 1900-talets första hälft, stomme i trä, vitmålat, hyllplan i glas, brickmärkt, G L Jacoby, höjd ca 160, 60x40 cm

Slitage

729533

2020-01-29