Ernst Billgren

Ernst Billgren
Ernst Billgren
Ernst Billgren
Ernst Billgren

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERNST BILLGREN (Född 1957), offsettryck med ram, signerad och numrerad 75/100, "Saknad räv", plastram i form av räv med ungar, mått 57 x 60 cm inklusive ram.

Skador.

729567

2020-02-15