Taklampa funkis

Taklampa funkis
Taklampa funkis
Taklampa funkis
Taklampa funkis

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, funkis, 1930/40-tal, vitmetall, kupa i frostat och etsat glas, höjd 65

Slitage, ej funktionstestad

729604

2020-02-02