Spelbord mahogny

Spelbord mahogny
Spelbord mahogny
Spelbord mahogny
Spelbord mahogny
Spelbord mahogny
Spelbord mahogny
Spelbord mahogny
Spelbord mahogny

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, sengustavianskt, 1800-talets början, mahogny, med låda, höjd 75, 88x43 cm

Smärre ytskador, nyckelskylt saknas, lådans inredning senare, skivan blekt

729606

2020-01-29