Carl Fagerlund

Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund
Carl Fagerlund

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL FAGERLUND, 1 par taklampor / plafonder, "1731", Orrefors, kupor i glas med relief, mässingsstommar, tre ljuspunkter vardera, diameter 35 cm, höjd ca 17 cm

Bruksslitage, smärre nagg, ej funktionstestade

729612

2020-02-08