Carl Fagerlund
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL FAGERLUND, 1 par taklampor / plafonder, "1731", Orrefors, kupor i glas med relief, mässingsstommar, tre ljuspunkter vardera, diameter 35 cm, höjd ca 17 cm
Bruksslitage, smärre nagg, ej funktionstestade
729612
2020-02-08